Zaproszenie do współpracy

Pospolita jest medium otwartym, liczącym na rzeczowe opinie i polemiki ze strony czytelników biegłych w interesującej nas tematyce. Nasze łamy dostępne są dla wszyskich, którzy chcą uczestniczyć w poważnej dyskusji na argumenty. Wokół naszego portalu chcemy zgromadzić grono zaangażowanych ekspertów tworzących bazę wiedzy, która w przyszłości będzie mogła posłużyć za podstawę dla szeroko pojętej inkluzywnej polityki zrównoważonego rozwoju.

Czekamy na Wasze analizy dotyczące działalności ekonomii i polityki gospodarczej, gospodarki cyfrowej, innowacji i przemysłu 4.0, energetyki i przeciwdziałania katastrofie klimatycznej, działalności związkowej, praw pracowniczych i polityki społecznej.

Publikujemy dwa rodzaje artkyłów: długie teksty, oparte na danych lub szczegółowej analizie otoczenia prawnego, instytucjonalnego albo społecznego (min. 15 tys. znaków) oraz opinie (3-7 tys. znaków), oparte jednak zawsze na znajomości tematu. Brzmi dobrze? Jeżeli czujesz, że to propozycja dla Ciebie, pisz na adres: kontakt@pospolita.eu